ووکامرس یا شاپ فای یا مجنتو، کدام یک برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی مناسب است ؟

آیا قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی یا تجارت الکترونیکی را دارید؟ در این مقاله قصد داریم همراه شما باشیم و فرق پلتفرم های آماده فروشگاه ساز بازار وب را مقایسه و تحلیل کنیم.

یک وبسایت فروشگاهی اعتبار کسب و کار شما را فراهم می کند و حتی به شما کمک می کند با کمترین هزینه و تلاش به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنید.

حالا برای راه اندازی یک وبسایت فروشگاهی به چه مواردی نیاز دارید؟ بله درست حدس زدید! به یک بستر کامل تجارت الکترونیکی که با دنیای امروزه وب با بیش از 100 بستر هوشمند می توانید اینکار را به راحتی انجام دهید. با این حال ما قرار است سه پلتفرم ووکامرس | WooCommerce و شاپ فای  | Shopify و مجنتو | Magento را مورد بررسی قرار بدیم و مزایا و معایب هر کدام را با هم مطالعه کنیم، با اینکار در انتخاب آخر خود برای راه اندازی کسب و کار آنلاین هیچ شکی ندارید !

3 پلتفرم محبوب فروشگاه ساز آنلاین در سال 2020

1. مجنتو | Magento

یک پلتفرم متن باز به تازگی در دنیای وب از محبوبیت خاصی برخودار شده است! علاوه بر امنیت، عملکرد آسان و تجربه خوبی را برای کاربر ایجاد می کند. این سرویس به همه مشاغل پاسخ می دهد و ویژگی های اضافی مانند درگاه پرداخت کارتی و آنلاین، شخصی سازی محتوا، ابزار های امنیتی و غیره را ارائه می دهد.

برخی از ویژگی های این پتلفرم را در ادامه گفته ایم :

2. ووکامرس | WooCommerce

یکی از محبوب ترین پلتفرم های تجارت الکترونیکی که توسط وردپرس توسعه داده می شود توانسته بستری هوشمند را در دنیای وب ارائه دهد. این پلتفرم دارای بیش از 980 افزونه جانبی و بیش از 1267 قالب برای راه اندازی یک وبسایت فروشگاهی را ایجاد کرده است.

دامین یا دامنه چیست ؟
ادامه مطلب

برخی از ویژگی های این پتلفرم را در ادامه گفته ایم :

3. شاپ فای | Shopify

گزینه ای مناسب بعد از ووکامرس برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی قوی و هوشمند برای هر کسی که نمی خواهد درگیر یک روند پیچیده ساخت وب سایت شود. بیش از 800 هزار فروشگاه از این پتلفرم استفاده کرده اند!

برخی از ویژگی های این پتلفرم را در ادامه گفته ایم :

مقایسه ووکامرس، شاپ فای، مجنتو :

یک دیدگاه بنویسید