ویرایش دسته جمعی محصولات ووکامرس

یکی از چالش هایی که برای من پیش اومده بود و با هربار جستجو کردن در گوگل به راه حلی نمیرسیدم این بود که چجوری میتونم همه محصولات فروشگاه ووکامرس را 20 یا هر چند درصد تخفیف بدم و نیام دونه دونه اینکارو بکنم.

به افزونه های زیادی برخورد کردم اما هیچ کدوم کاری که میخواستم را انجام نمی دادن تا اینکه فهمیدم میشه در ووکامرس، لیست محصولات تمامی محصولات را انتخاب کنم و ویرایش همگانی انجام دهم !

قیمت فروش ویژه محصولات ووکامرس بصورت یکسان !

برای استفاده از قابلیت ویرایش همگانی محصولات وارد صفحه > محصولات شوید :

دقت کنید، زمانی که وارد لیست محصولات می شوید، میتوانید تمامی محصولات را انتخاب کنید یا کنار هر ردیف محصول گزینه چک باکس آن را فعال کنید و محصولاتی که میخواهید ویرایش همگانی را اعمال کنید انتخاب کنید.

بعد از انتخاب محصولات، روی گزینه کار های دسته جمعی کلیک کنید و گزینه ویرایش را انتخاب کنید، بعد از انتخاب گزینه ویرایش و کلیک روی اجرا صفحه ای مشابه عکس زیر برایتان باز می شود :

در این صفحه لیست محصولاتی که انتخاب کرده را نمایش می دهد و هر کدام را که نمی خواهید می توانید حذف کنید، در ادامه گزینه های مخصوص ووکامرس را جهت ویرایش محصولات انتخابی مشاهده می کنید، ما در این مقاله قصد داریم 20درصد تخفیف روی تمامی محصولات فروشگاهمون اعلام کنیم :

از قسمت اطلاعات محصول > فروش ویژه گزینه کاهش قیمت معمول به صورت (ثابت یا درصدی) را انتخاب میکنیم، ما قرار است که 20 درصد تخفیف بدیم، ولی اگر میخواهید عملیات افزایش انجام دهید نیازی نیست از این گزینه استفاده کنید می توانید از گزینه قبلی “قیمت” فیلد افزایش قیمت (ثایت یا درصدی) را انتخاب فرمائید. در نهایت روی گزینه بروزرسانی کلیک کنید.

امیدوارم یکی دیگر از تجربیات شخصی من را دوست داشته باشید، حمابت فراموش نشه ! منتظر نظراتتون هستم 🙂

یک دیدگاه بنویسید