اضافه کردن کد دلخواه در هدر و فوتر و بدنه اصلی

بازم در خدمت شما کاربران و همراهان عزیز پارناس هستم با یک تجربه دیگر که در طول برگزاری جشنواره وب و موبایل باهاش برخورد کردم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید 🙂 الان شاید بگید تو سایت پارناس زیاد این اموجی لبخند رو دیدین و درست حس زدین تازه شاید یک چیزی یاد گرفتم و همش دارم استفاده میکنم 🙂

دیگه بریم سراغ مقاله :

اضافه کردن کد دلخواه در هدر و فوتر سایت وردپرسی

شاید برای شما هم پیش اومده که بخواین یک کد جاوا اسکریپ یا HTML یا … را در هدر یا فوتر سایت خودتون یعنی تگ های <Head> , <footer> و حتی در آپدیت جدید این افزونه <body> قرار دهید.

اسم این افزونه واقعا کارآمد Insert Headers and Footers است که توسط WPBeginner نوشته و پشتیبانی می شود.

نصب و فعالسازی افزونه

برای نصب افزونه می توانید از دکمه زیر استفاده کنید و فایل افزونه را دانلود و در قسمت افزونه های باگذاری کنید. راه دیگه نام این افزونه را در قسمت افزودن افزونه جدید جستجو کنید و نصب و فعالسازی را انجام دهید.

بعد از نصب و فعالسازی گزینه ای با نام Insert Header And Footer در تنظیمات پیشخوان وردپرس نمایش داده می شود.

کل کار کرد این افزونه با همین سه تا محدوده کد می باشد، بالای هر کدوم از محدوده ها عنوانش ذکر شده : Script in Header, Script in Body و Script in Footer.

زیر هر کدوم از محدوده های کد نویسی توضیحاتی داره که به شما میگه این کدی که میخواین بنویسید بعد یا قبل یا درون هر کدوم از این تگ های هر قسمت می باشد.

انواع خطا در افزونه صفحه ساز المنتور
ادامه مطلب

نتیجه استفاده من از این افزونه شد :

این هم از پایان یک تجربه دیگر، ممنون که تا اینجا با من همراه بودین، نطرات و پیشنهادات خودتون رو در قسمت نطرات زیر همین پست برای من ارسال کنید.

و باز هم مثل همیشه 🙂

یک دیدگاه بنویسید